Egeria /
Sektörler /
Üretim

Üretim Endüstrilerine Özel

ERP, PLM, EAM Çözümleri

Üretim Endüstri Uzmanları

Başarılı üreticiler, değişimi hızlı bir şekilde benimseten ve şirket değerinde artış sağlayan kurumsal çözümler kullanır. IFS 1983 yılından beri üretim endüstrileri için uçtan uca entegre çalışan ERP, PLM, EAM çözümleri geliştirmektedir. IFS Uygulamaları, her türlü üretim şirketinin taleplerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış uçtan uca entegre, bulutta da kullanılabilen eksiksiz bir kurumsal iş uygulamaları çözümüdür. Uzmanlarımız, stoğa üretim (MTS), tahmini üretim (MTF), karışık mod, özel veya kısa ömürlü ürün üretimi yanında, üretim siparişine göre tasarım (ETO), siparişe göre yapılandırma (CTO), siparişe göre üretim (MTO) gibi tüm üretim yöntemlerini kapsayan, alanında en iyi çözümlerle dijital dönüşüm yolculuğunuzda sizlere eşlik eder.

Otomotiv endüstrisindeki hızlı değişim ve artan rekabet koşulları, yeni üretim yöntemlerini ve kompleks tedarik zinciri süreçlerini destekleyen modern ve yenilikçi kurumsal iş uygulamaları ihtiyacını doğurdu. IFS 40 yılı aşkın bir süredir edindiği tecrübe ile geliştirdiği, otomotiv sektörüne özel olarak tasarlanmış otomotiv çözümü, uçtan uca tam entegre bir şekilde, başka hiçbir ek uygulamaya gerek kalmadan otomotiv şirketlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılar. Ürünün tasarımdan başlayarak satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçleri içeren Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM), Ar-Ge süreçleri ile müşteri öngörü ve siparişlerinin yönetildiği, kalite kontrol ve güvence ihtiyaçlarının karşılandığı, sonlu kapasite planlama ile kısıtlar teorisine göre kapasite planlamanın yapıldığı, bütçe planlama ve maliyetlerin entegre yapıda yönetildiği bir sistem sağlıyoruz.

IFS 30 yılı aşkın süredir edindiği tecrübe ile kimya & proses endüstrisindeki müşterilerimize ihtiyaç duydukları çözümleri, onlara özel olarak tasarlanmış bir pakette sunuyor. IFS Uygulamaları, esnek reçete yapısı, parti dengelemesi, malzeme kontrol ve uyumluluğunun anahtar olduğu kimyasal tedarik zinciri ve üretim sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılar. Proje tabanlı uçtan uca entegre çözümümüz ile ARGE süreçlerinizi kesintisiz yönetebilir, tedarik zinciri ve üretimde 360 derecelik bir görünüm elde edip, ürün değerleri ve satış maliyetlerini daha iyi kontrol edebilirsiniz.

Müşterilerin günden güne artan özelleştirme taleplerini karşılamak için IFS gerek seri üretim gerekse siparişe özel üretim ve konfigürasyon konusunda benzersiz özellikler sunar. IFS Uygulamaları siparişe özerl üretim (MTO) siparişe özel konfigürasyon (CTO) siparişe özel montaj (ATO) stoğa üretim gibi (MTS) her türlü kesikli üretim metodunu destekler. IFS 40 yılı aşkın bir süredir edindiği tecrübe ile geliştirdiği kesikli üretim çözümü, farklı üretim yöntemleriyle çalışan şirketlerin taleplerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış uçtan uca entegre, bulutta da kullanılabilen bir  çözümdür.

Yoğun rekabet altında, talebin çok değişken olduğu, karlılığın iyi yönetilmesi gereken bir sektör olan gıda sektörü, ürünlerin doğrudan insan sağlığına olan etkileri nedeniyle sıkı kontrol edilen ve süreçleri sürekli izlenmesi gereken bir sektördür. IFS Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Gıda Çözümü, Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM), Kampanya Yönetimi, Talep Tahmin Yönetimi, İzlenebilirlik, Reçete Yönetimi, İleri Düzey Üretim ve Dağıtım Planlama, Kalite ve Sertifika Yönetimi gibi özellikleriyle sektöre özel tüm ihtiyaçları karşılayan, uçtan uca tam entegre bir çözümdür.

IFS Uygulamaları, düzenlemelerin yoğun olduğu, sağlık ve medickal alanında faaliyet gösteren şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamak için FDA ve MHRA standartlarına uygun şekilde, kalite ve izlenebilirliği kontrol etme konusunda geniş kapsam ve derin işlevsellik sunar. Uçtan uca entegre çözümümüz ile ARGE süreçlerinizi kesintisiz yönetebilir, tedarik zinciri ve üretimde 360 derecelik bir görünüm ile maliyet ve kârlılığınızı kontrol altına alıp, verimliliğinizi artırabilirsiniz.