Egeria /
Çözümler /
IFS İmplementasyonu

IFS İmplementasyonu

İş ihtiyaçlarınıza yoğunlaşarak, IFS İmplementasyonu, IFS Uygulamalarını her kullandığınızda, maksimum karşılık almanızı sağlar. 

İşinizle ilgili program yazılımlarından en büyük değeri alabilmeniz, ROI için çok önemlidir. IFS İmplementasyonu, IFS Uygulamalarına dayalı çözümlerin hızlı, uğraşılabilir ve en yüksek kalitede uygulanmasını sağlar. 

Paket programlar, hızlandırıcı uygulamalar sunar
Beklenen iş değerinin zamanında ve istenilen bütçeyle yapılmasını sağlayacak çözümler üretmek, IFS’ in iş sanayinde hızlandırıcı paket programlarla ve şablonlarla daha kolaydır. Bizim implementasyon hızlandırıcılarımız, en iyi uygulamalardaki bilgileri yeniden kullanarak, size daha hızlı, daha ucuz ve daha yüksek kalitede implementasyon sunar. 

Birkaç değişiklikle doğru çözüme ulaşmak
Paket program çözümümüzü kullanarak, işinizin zaten IFS Uygulamalarının içinde var olan işlevselliğinin haritasını çıkartıyoruz. IFS Uygulamalarından gelen en iyi işlevsel çözümlerinin her noktasını kullanarak, birkaç değişiklikle son derece geniş kapsamlı bir çözüme ulaşabilirsiniz. 

Bir ihtiyaç – Bir çözüm
Tüm sitelerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak doğru çözümü uygulamak, zor ama son derece hesaplı bir yaklaşımdır. Önce, doğru çözümü bir yerde uyumlu bir iş sürecinin içine yerleştiriyoruz. Daha sonra aynı çözüme ihtiyaç duyacağınız tüm siteleriniz için aynı çözümü tekrarlıyoruz. Tüm sitelerinizde aynı ihtiyaçlarınız için aynı çözümün uygulanmasının karşılığını alıyorsunuz, ayrıca küçük bir çabayla büyük ROI de sizin oluyor. 

Tam kapsamlı görünürlükle yönlendirmek
IFS Servis Yönetimini ve bir işbirlikçi araç takımını kullanarak, projenizde tam bir görünürlük özelliği sağlarsınız. Kolay ulaşım imkanı ve ağ portal arayüzüyle, siz, ortaklarınız ve IFS, IFS Uygulamalarını uygulamak için birlikte ya da ayrı ayrı çalışabilirsiniz. Görev tabanlı görünüm, herkese işlerini zamanında ve bütçeyi aşmadan yapmaları için ihtiyaç duydukları bilgiye ulaşım imkanını verir.