Egeria /
Sektörler /
Gıda Sektörü

Gıda Sektörü İçin

Tam Entegre ERP Çözümü

Dünyanın Lider ERP yazılımı IFS ile etkin tedarik zinciri yönetimi ve kalite güvence

Yoğun rekabet altında, talebin çok değişken olduğu, kârlılığın iyi yönetilmesi gereken bir sektör olan gıda sektörünü diğer sektörlerden ayıran temel fark, doğrudan insan sağlığına olan etkileridir. IFS 1983 yılından beri gıda endüstrisi için özel tasarlanmış uçtan uca entegre Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM) ve Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) yazılımları geliştirmektedir. IFS Gıda Çözümü, özellikle tedarik zinciri performansını en üst düzeye çıkaran özellikleriyle dünyanın önde gelen gıda şirketleri tarafından kullanılmaktadır. ERP çözümümüz, entegre olarak Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM) ile birlikte üstün kalite güvence, uçtan uca izlenebilirlik, ürün geri çağırma yönetimi, ekipman bakım ve planlaması, tahmin talep yönetimi, planlama yönetimi, sevkiyat yönetimi özellikleriyle gıda üretimi yapan şirketler için geniş ve gelişmiş fonksiyonalite sunar. IFS Uygulamaları, gıda endüstrisi için özel tasarlanmış uçtan uca tam entegre Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılımıyla gıda ve içecek üretimi ya da dağıtımı yapan şirketlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM) Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) Kalite ve Sertifika Yönetimi Kampanya Yönetimi Talep Tahmin Yönetimi Tam izlenebilirlik Reçete Yönetimi İleri Düzey Üretim ve Dağıtım Planlama Çok seviyeli izlenebilirlik ve raf ömrü/son kullanma tarihi yönetimi Kampanya desteği, sezonluk profiller ve iş birliği ile satış tahmini yönetimi Çok kanallı satışlar Çoklu ölçü birimleri, çoklu paket seçenekleri

Gıda Endüstrisi için ERP Çözümü

IFS Uygulamaları tedarik zinciri ve üretimde 360 derecelik bir görünüm sunarak, gıda endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için geniş kapsam, derin işlevsellik ve yapılandırılabilirlik özellikleri sağlar.

Özellikleri: 

 • Gelişmiş talep planlama ve tahmin 
 • BRC, EFSIS, FDA ve UDSA denetimlerini destekleyen entegre HACCP ve kalite kontrolü 
 • Kalite Yönetim Sistemi 
 • Ürün ve süreç kontrolü İleri ve geriye doğru izlenebilirlik, raf ömrü ve son kullanma tarihi kontrolü 
 • Satış promosyonları, kampanyalar ve indirimler ile ticaret yönetimi 
 • Tedarikçiden müşteriye kadar tüm süreçler için Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM) 
 • İşletme (fabrika) ve çevre standartlarına uyum desteği 
 • Entegre olarak gelen CRM ve NPD 
 • Çoklu tesis, çoklu şirket, çoklu dil desteği 
 • Dokunmatik ekran ve mobil cihaz desteği ile üretim sahası işlemleri 
 • Mobil cihaz kullanımına hazır, entegre Depo Yönetim Sistemi (WMS)

Modern kullanıcı arayüzlü ERP yazılımımız, müşterilerimizin istediği şekilde, bulutta ya da şirket içinde kullanım şeklinde devreye alınabilir.