Egeria /
Sektörler /
Servis & Hizmet

Servis & Hizmet Sağlayıcılarına Özel

Tam Entegre Saha Servis Yönetimi (FSM) ve ERP Çözümleri

IFS ile Servis Süreçlerinizi, Büyümenizin Lokomotifi Haline Getirin

IFS, Servis & Hizmet Sağlayıcılarına, tam entegre Saha Servis Yönetimi (FSM) ve ERP çözümleri sunmaktadır. Bağımsız araştırma şirketleri tarafından alanında Pazar lideri olarak tanımlanan IFS, müşterilerimizin değişen Pazar koşullarına en hızlı şekilde uyum sağlayarak rekabet avantajı elde edebilmeleri için tüm servis süreçleri üzerinde 360 derece görünüm ve izlenebilirlik sağlayan sınıfının en iyi çözümlerini sunar. IFS Servis & Hizmet çözümü, ileri düzey optimizasyon, şirketler arası entegrasyon, sonuç odaklı sözleşmeler, temassız servis ve mobil hizmet gibi özellikleriyle, müşterilerimizin rekabette üstünlük sağlayabilmeleri için sağlam bir temel oluşturur. IFS, bu alanda 30 yılı aşkın bir süredir edindiği endüstri deneyimi ile dünyada binlerce Servis & Hizmet sağlayıcı şirket ile birlikte çalışmaktadır.

Endüstriyel ürün ve ekipmanların servis ortamını değiştiren birçok heyecan verici teknolojik ilerlemeler yaşanıyor. Bir yandan geniş kullanım alanlarına sahip büyük ekipmanların giderek artan karmaşıklığı, tamir ve bakımı göz korkutan bir görev haline getiriyor. Öte yandan, yeni teknolojiler ve gelişmeler, uygun şekilde kullanıldığında, bu karmaşıklığı şirket için bir avantaj haline getirerek; uzaktan çözüm, kestirimci bakım ve servis, ekipman duruş ve arızalarını önemli ölçüde azaltır. IFS dünya genelinde yüzlerce Endüstriyel Ürün & Ekipman üretecileri tarafından üretimden satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçlerin yönetiminde başarı ile kullanılmaktadır ve bu alanda benzersiz bir deneyime sahiptir.

Bir yandan çok çeşitli ve değişken ekipmanlara servis vermek, diğer yandan ise bu ekipmanların sürekli artan karmaşıklığı, elektronik cihaz ve ofis ekipmanları yöneticileri için işleri daha zor hale getirmekte, servis verimliliğini artırmak ve duruş sürelerini yönetmek için daha esnek ve yenilikçi çözümlere ihtiyaç duymaktalar. Tüm bunların üzerine gittikçe artan güvenlik endişeleri, yasal zorunluluklar ve şirket politikaları eklenince, herşey olması gerektiğinden çok daha zor ve kompleks hale geliyor. IFS, şirketlerin kendilerine özel karmaşık servis süreçlerini destekleyen ve tüm servis ihtiyaçlarını kolayca yönetebilmelerini sağlayan, uçtan uca entegre özel çözümler sunar.

Bağımsız araştırma şirketleri tarafından servis yönetimi çözümleri alanında pazar lideri olarak tanımlanan IFS, Bilişim Donanım ve Servis Sağlayıcıları için süreçler üzerinde tam görünürlük ve izlenebilirlik, talep ve görev yönetimi, işgücü optimizasyonu gibi özellikleriyle servis mükemmelliği sağlayarak, kârlılık ve verimliliğinin artırılmasına yardımcı olur. IFS Saha Servis Yönetimi (FSM) çözümümüz, geniş fonksiyonalite ve esneklik sağlamanın yanında, süreçlerinizi kendinizden ödün vermeden herhangi bir ERP ile entegre edebilir, işgücü ve ekipman çalışma sürelerini artırabilir, operasyonlarınızda tasarruf edebilir ve ileri analitik raporları kullanarak şirketinizi bir sonraki seviyeye taşıyacak kararlarınızı verebilirsiniz.

IFS, 40 yılı aşkın bir süredir edindiği tecrübe ile tesis yönetim hizmeti veren şirketlerin tüm süreçlerini uçtan uca entegre bir şekilde yönetmek için Saha Servis Yönetimi (FSM) ve ERP çözümleri sunmaktadır. Çözümlerimiz, müşterilerimizin tüm talepleri tek bir merkezden yönetilebilmesine, taşeron, şirket içi veya geçici kaynakları kullanarak, etkili bir şekilde müdahale ile çözüm üretebilmelerini sağlar. İster konut, isterse perakende veya endüstriyel alan olsun, şirketler kendilerine özel oluşturulmuş çözüm yelpazesi sunan IFS servis yönetimi platformu ile tüm bu karmaşık yapıyı kolayca yönetip, rekabette fark yaratan bir avantaja dönüştürür.

Perakende hizmet sektörü hızla değişiyor. Müşteriler, her zamankinden daha fazla seçenekle, hem bir ürün satın aldıklarında hem de daha sonrasında, alışveriş deneyimlerinin kendine özel, hızlı ve kusursuz olmasını talep ediyorlar. IFS Perakende Hizmetleri çözümü ile şirketler, geleneksel perakendecilik yöntemlerine meydan okuyarak, satış sonrası servis odaklı, yeni ürün teklifleri için sağlam bir temel oluşturan, müşterilerle çözüm odaklı etkileşim kuran, yenilikçi bir çözüme sahip olurken, uzun vadeli ve sürdürülebilir başarı sağlamanıza yardımcı olacak bir iş ortağına da sahip olurlar.

5G gibi yeni standartlar, telekom endüstrisinin verimli kalabilmek için birçok zorluğu yöneten, IoT gibi yeni teknolojilerle uyumlu kurumsal iş uygulamalarına ihtiyaç duyduğu anlamına geliyor. Bu akıllı ve birbirine entegre ortam, dağınık varlık yönetimini daha da karmaşık hale getiriyor. Uçtan uca kesintisiz olarak yönetilebilen dijital altyapı sağlayan, kullanım alanına göre kolaylıkla değişiklik yapılabilen ve üstün adaptasyon yeteneği ile IFS Telekom çözümü, gereksinimlerinizi karşılamak için ihtiyaç duyduğunuz tüm fonksiyonaliteyi hazır olarak size sunar.