Egeria /
Sektörler /
Tesis & Ekipman Yoğun Endüstriler

TESİS & EKİPMAN YOĞUN ENDÜSTRİLERE ÖZEL

ERP, PLM, EAM ve FSM Çözümleri

IFS Tesis & Ekipman Yoğun Endüstrilerde Pazar Lideri! 

IFS, Tesis & Ekipman Yoğun endüstrilere ERP, EAM ve FSM çözümleri sunmaktadır. Bağımsız araştırma şirketleri tarafından alanında lider olarak tanımlanan IFS, müşterilerimizin pazarlarındaki liderliği zorlamaları ve rekabet avantajı elde edebilmeleri için Varlık Merkezli, Tüketici Merkezli ve Ürün Merkezli şirketlere sınıfının en iyi çözümlerini sunar. Tesis & Ekipman Yoğun şirketlerin önemli süreçlerinden biri olan bakım, onarım ve tamir konusunda, en ileri teknolojileri kullanan yazılımımız, bakım planlama ve yürütme, talep ve işgücü optimizasyonu gibi özellikleriyle ister şirket içi isterse buluttan kullanım seçenekleriyle kolayca devreye alıp kullanabilirsiniz.

IFS'nin ilk çözümü, yakın zamanda devre dışı kalan bir nükleer enerji üretim şirketi içindi. IFS, 40 yılı aşkın bir süredir edindiği tecrübe ile faaliyet gösterdiği enerji üretimi konusunda geniş endüstri bilgisine sahiptir. Enerjinin nasıl üretildiğine bakılmaksızın, size tüm yaşam döngüsü boyunca karmaşık varlıkları ve üretim değer zincirini yönetme yetenekleri sunuyoruz.

5G gibi yeni standartlar, telekom endüstrisinin verimli kalabilmek için birçok zorluğu yöneten, IoT gibi yeni teknolojilerle uyumlu kurumsal iş uygulamalarına ihtiyaç duyduğu anlamına geliyor. Bu akıllı ve birbirine entegre ortam, dağınık varlık yönetimini daha da karmaşık hale getiriyor. Uçtan uca kesintisiz olarak yönetilebilen dijital altyapı sağlayan, kullanım alanına göre kolaylıkla değişiklik yapılabilen ve üstün adaptasyon yeteneği ile IFS Telekom çözümü, gereksinimlerinizi karşılamak için ihtiyaç duyduğunuz tüm fonksiyonaliteyi hazır olarak size sunar.


IFS,  elektrik iletim & dağıtım gibi Tesis ve Ekipman Yoğun endüstrilere, varlık yaşam döngülerini uçtan uca entegre bir şekilde yönetmek için ERP, EAM ve FSM çözümleri sunmaktadır. Karmaşık ağ varlıklarını yönetmek, varlık performans yönetiminin en iyi şekilde olmasını sağlamak, yapılan bakımların şirketin tüm bütçe ve maliyet hedeflerini karşılaması, servis hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin artırılması IFS çözümünün en önemli hedefleridir.

IFS,  40 yılı aşkın bir süredir edindiği tecrübe ile petrol & doğal gaz endüstrilerine yönelik, varlık yaşam döngülerini uçtan uca entegre bir şekilde yönetmek için ERP, EAM ve FSM çözümleri sunmaktadır. Petrol ve doğal gaz sektörüne özel olarak tasarlanmış IFS Uygulamaları, proje odaklı çözümüyle, tüm proje süresi boyunca yüksek düzeyde görünürlük ve şeffaflık sağlar. Çözümümüz içerisinde hazır olarak gelen optimizasyon özelliği ile karmaşık varlık bakım planlamasını, malzeme, tesis, işyeri sağlık, güvenlik ve İK kısıtlamalarını dikkate alarak kolayca yapabilirsiniz.