Egeria /
Çözümler /
IFS Cloud

IFS Cloud

Endüstri. İnovasyon. Tercih.

Karmaşıklığı, maliyetleri ve riskleri azaltın. IFS Cloud ile kritik varlıklarınızı yönetin, hizmet seviyenizi en üst düzeye çıkarın ve işgücü verimliliğinizi optimize edin. Derin sektör bilgisi ile güçlü işlevselliği, akıllı ve otonom yeteneklerle bir araya getirerek tek bir çözümde buluşturduk.

IFS Cloud, Servis Yönetimi, Kurumsal Kaynak Planlaması ve Kurumsal Varlık Yönetimi alanlarında lider çözümler sunan tek bir platformdur. Sektörünüze ve işlevsel ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanmış olan IFS Cloud, tüm IFS yetkinliklerini bir araya getirerek  özelleştirilmiş çözümler sunar.

IFS Cloud, tüm IFS yetkinliklerini sektörünüze ve işlevsel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış çözümlerle sunar. Bu çözümler, tutarlı kullanıcı deneyimleri sunar ve hemen kullanıma hazır biçimde birlikte çalışan çözümlere sahiptir.

IFS Cloud platformu güçlü ve esnektir. Kullanıcı deneyimini ilk sıraya koyar, %100 ulaşılabilir API’lar sunar, yüksek performans için tasarlanmıştır. Aynı zamanda uçtan uca yapay zekâ, makine öğrenmesi ve nesnelerin interneti gibi yeniliklere sahiptir.

IFS Cloud, endüstri lideri optimizasyon algoritmaları ve makine öğrenmesi gibi dönüşümcü teknolojileri içinde barındırır. Bu teknolojiler, iş süreçlerinizi otomatikleştirmenize, verimliliği artırmanıza ve daha iyi kararlar almanıza yardımcı olur.

Ayrıca, IFS Cloud'unuzun dışındaki uygulama ortamlarına ve veri kaynaklarına kolayca bağlanabilir ve genişletebilirsiniz. Güncellemeler ve güvenlik hizmetleri ile düzenli olarak desteklenen IFS Cloud, işletmenizin değişen ihtiyaçlarına hızla adapte olmanıza olanak tanır.

Endüstriye Özel İşlevsellik

Biz endüstri uzmanlarıyız

Endüstri uzmanları olarak, işlerinizi proje yönetiminden saha servisine kadar kolaylaştırmak için buradayız. Müşterilerimizin işletme sistemlerini basitleştirmelerine ve karmaşıklığı azaltmalarına yardımcı olmak için çalışıyoruz. Aynı zamanda, en güncel ve sektörde öncü çözümleri geliştirmelerine destek veriyor ve başarılarını garantiliyoruz.