Egeria /
Sektörler /
Savunma & Havacılık

SAVUNMA & HAVACILIK ENDÜSTRİLERİNE ÖZEL

Proje Tabanlı Entegre ERP, PLM, PDM ve MRO Çözümleri

Havacılık ve Savunma Sanayi Uzmanlığı

IFS 30 yılı aşkın süredir edindiği tecrübe ile Savunma ve Havacılık alanında dünyanın en büyük şirketleri ile birlikte çalışmaktadır. Bağımsız araştırma şirketleri tarafından lider olarak tanınan, proje ve program bazlı çalışan, uçtan uca tam entegre ERP, PLM, PDM ve MRO çözümleri sunar. Uzay ve savunma sanayi üretimi Ticari havacılık Savunma Filo ve varlık yönetimi Askeri lojistik Hizmetler ve performansa dayalı lojistik sektörlerinde sınıfının en iyi çözümleri ile verimlilik ve kârlılığınızı artırarak, sürdürülebilir olmanızı sağlar. Havacılık ve savunma sanayi uzmanlarımız, şirketleri geleceğe hazırlamak için endüstri uzmanlığı sağlayarak, müşterilerimizin dijital dönüşüm yolcululuklarında onlara eşlik eder.IFS Uygulamaları, Savunma Sanayi üreticileri için proje odaklı, uçtan uca entegre komple bir çözüm sunar. Gelişmiş proje yönetim kontrolü ile IFS, karmaşık üretim projeleri veya siparişe göre mühendislik üretim modelinin tüm gereklilikleri sağlarken, tasarımdan başlayarak tüm üretim süreçleri boyunca ve satış sonrası desteğe kadar, tam ve eksiksiz Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi sağlar. Bu sayede, maliyetleri üzerinde kontrol, tedarik zinciri verimliliğinde artış ve ISO uyumluluğu elde edersiniz.

Havayolu ve Filo Operatörlerinin ihtiyaçları; bakım ve destek hizmetleri, taşerona devredilen işlerin artışı, saat başı iş gücünün ölçülebilmesi, standardizasyon baskıları, sürekli iyileşme ihtiyacı, yeni teknolojilere uyum gereklilikleri ve tüm varlık yaşam döngüsü için izlenebilirlik ihtiyacı gibi pek çok yüksek beklenti seviyesi ile sürekli değişiyor. IFS, ticari havacılık sektöründe verimliliği artıran, geleceğe dönük, uçtan uca tam entegre çözümler sunar.

Savunma Sanayi Destek Hizmetleri sektörü için uçtan uca tam entegre çözümümüz, yaşam boyu kullanılabilirlik süresinin ve verimliliğin en üst düzeye çıkarılmasını sağlar. IFS 30 yılı aşkın süredir Savunma Sanayi Destek Hizmetleri alanında dünyanın en büyük şirketleri ile birlikte çalışmaktadır.

IFS MRO, ağır bakım, bileşen tamiri, motor bakımı, satış sonrası ürün ve destek hizmetleri, düzenlemelere ve yönetmeliklere uyumluluk gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan ve size rekabet avantajı sağlayan, uçtan uca tam entegre bir çözümdür.

Dünyanın önde gelen silahlı kuvvetleri tarafından yıllardır kullanılan IFS ERP Uygulamaları, stratejik olarak destek ve lojistik faaliyetlerini planlamak ve askeri varlıkların etkili bakımını sağlamak için uçtan uca entegre askeri lojistik çözümleri sunar. Tek bir çözüm ile Filo ve Varlık Yönetimi, Bakım-Onarım-Tamir, Satınalma, Depolama, Dağıtım, İmha ve Kaynak Planlama süreçlerinizi verimli ve kesintisiz bir şekilde yönetebilirsiniz.