Üretim Endüstrilerine Özel

Uçtan Uca Entegre ERP Çözümleri

IFS Uygulamaları, farklı üretim şirketinin taleplerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış tek, entegre, bulut etkin bir çözümdür. Satış pazarlamadan üretime, planlamadan satış sonrası servis hizmetlerine kadar bir şirketteki tüm süreçleri uçtan uca ve tek bir Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) sistemi üzerinde birbirine bağlar. Esnek mimarisi sayesinde ihtiyaçlarınıza göre kolaylıkla uyarlanabilir,stoğa üretim (MTS), tahmini üretim (MTF), karışık mod, özel veya kısa ömürlü ürün üretimi yanında, üretim siparişine göre tasarım (ETO), siparişe göre yapılandırma (CTO), siparişe göre üretim (MTO) gibi tüm üretim yöntemlerini kapsayan, alanında en iyi çözümler sunar. 

En modern teknolojili ERP çözümü olması sayesinde, MES veya WMS gibi dış sistemlerle kolayca entegre edilebilir veya IFS IoT Business Connector'ı kullanarak sensörlerden ve cihazlardan gelen verileri aksiyona dönüştürebilirsiniz. Bileşen mimarisi sayesinde temel üretim ihtiyaçlarınızla başlayıp adım adım büyüyebilirsiniz.

Hesap yöneticilerimiz ile iletişime geçin
Ezgi Deniz
Account Manager

Temel yeterlilikler

SATIN ALMA TALEBİNDEN SON ÜRÜNE KADAR TAM KONTROL

İster kesikli üretim, proses üretim modeli ile çalışıyor olun, IFS Üretim çözümü size imalatın her aşamasında tam kontrol sunar.

  • Üretim sürecinizin her noktasını yönetin. Stoka üretim, siparişe üretim, tahmine üretim, karma mod ve daha birçok yapı üstünde kontrol sağlayın.

  • Esnek raporlama özelliği ile gerçek zamanlı verilere ulaşın. Operasyonları ya da materyal hareketlerini içinde bulunduğunuz ortamın gerektirdiği cihazda raporlayın. İster barkod okuyucuda, ister mobil telefonda, tablette ya da operatör terminalinde raporları görüntüleyin.

  • Tüm üretim sürecini görüntüleyerek daha iyi kararlar verin. Satın alımdan, mal kabule ve son ürüne kadar olan tüm süreci eş zamanlı takip ederek süreçlerinizi iyileştirin. Ürün stok kontrolü, operasyon planlama ve dahili kalite yönetimi gibi işlemleri rahatlıkla tamamlayın

  • Bileşen onarımlarını hem zamanında hem de bütçeye uygun şekilde tamamlayın ve döngüsel ekonomiyi benimseyin. Onarım yönetimi çözümün içine yerleştirilmiştir ve size maliyetler, gelir ve kapsam üzerinde tam kontrol sağlar.