Egeria /
Sektörler /
İnşaat, Taahhüt & Proje

İnşaat, Taahhüt, Proje Endüstrilerine Özel

Proje Tabanlı Entegre ERP, EAM, PLM ve PDM Çözümü

Mühendislik, İnşaat ve Altyapı Endüstrileri için ERP, PLM Yazılımı

Geleneksel ERP yazılımları seri üretim gibi alanlarda kısa sürede başarılı sonuçlar elde edebilirken proje bazlı çalışan endüstrilerde zorlanır. IFS 1983 yılından beri endüstriyel tesis, inşaat, altyapı, gemi inşa projeleri için proje bazlı ERP & PLM çözümleri geliştirmektedir. Bu alanda 30 yılı aşkın bir süredir binlerce projede edindiği proje deneyimi ile Mühendislik, İnşaat, Taahhüt endüstrileri uçtan uca ERP, PLM çözümü sunar.

IFS İnşaat, taahhüt ve altyapı projeleri yapan şirketlerin tüm operasyonlarının uçtan uca entegre bir şekilde çalışmalarını sağlayan Proje Tabanlı bir çözüm sunmaktadır. IFS dünya genelinde yüzlerce inşaat & taahhüt firması tarafından ticari binalardan, altyapı projelerinde kadar binlerce projenin yönetiminde başarı ile kullanılmaktadır ve bu alanda benzersiz bir deneyime sahiptir.

IFS EPCI çözümü altyapı, ulaştırma, inşaat, taahhüt, enerji petrol, gaz, kamu, madencilik, endüstriyel tesis vs. projeri yapan Mühendislik ve Taahhüt firmalarının tüm operasyonlarını uçtan uca entegre bir şekilde destekleyen bir çözüm sunar. Çözümlerimiz dünya genelinde binlece projede kullanılmış ve bu alanda tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde özel olarak geliştirilmiştir.

IFS askeri gemilerden, ticari tankerlere, yeni gemii inşaasından, bakıma kadar tersanelerde yapılan tüm operasyonları uçtan uca destekleyen, proje bazlı çalışan benzersiz bir Tersane Yönetim Sistemi Çözümü sunar. IFS 30 yılı aşkın süredir tersanecilik alanında dünyanın en büyük tersaneleri ile birlikte çalışmaktadır.