Danışmanlık Hizmetleri

Egeria, müşterilerine IFS ERP Uygulamaları yatırımınızdan en yüksek verimi elde etmenizi sağlayacak danışmanlık hizmetini sunuyor. Endüstri ve çözüm uzmanlığı ihtiyaçlarınıza uygun olmasının yanı sıra kimyanızın da tuttuğu danışmanlar sağlamaya çalışıyoruz. 

PROJE YÖNETİCİLERİ 

Proje yöneticileri, bir uygulama veya danışmanlık projesinin siz, müşterilerimiz ile yaptığımız sözleşme uyarınca tamamlanmasını sağlamaktan sorumludur. Aynı zamanda doğru becerilere sahip doğru kişilerin proje ekibine katılmasını sağlarlar. Proje sırasında proje yöneticisi, çalışmanın bizim yöntemlerimize göre program ve bütçe dahilinde yapılmasın destekler. 

UZMAN DANIŞMANLAR 

Uzman danışmanlar, uygulama projelerinde üzerinde anlaşılan süreçlerin sistem içinde başarıyla yürütülebilmesine sağlamaya odaklanır. Bir versiyon yükseltme projesinde ise IFS ERP çözümünüze yeni eklenmiş özellikleri ilave ederek çözümünüzü geliştirmenize yardımcı olur. Bir uzman danışmanın amacı, yatırımınızdan aldığınız avantajları maksimuma çıkarmaktır. IFS ERP Uygulamaları işlevselliğinden maksimumu elde etmeniz için özel iş akış süreçlerini ve işlevlerini derinlemesine anlar, özel ihtiyaçlarınızı analiz eder ve önerilerde bulunur. UYGULAMA DANIŞMANLARI Uygulama danışmanları, sistem kurulumunda proje yöneticisi ve uzman danışmanların yönlendirmesi altında çalışır. Uygulama danışmanları, kendi alanlarında uzmanlardır ve sistem yönetimi için yazılı prosedürlerin hazırlığında size yardımcı olurlar. Aynı zamanda mevcut sisteminizden verilerin dönüştürülmesi konusunda bir plan geliştirmekten de sorumludurlar. Uygulama danışmanları, aynı zamanda kilit çalışanlarınızı ve/veya nihai kullanıcılarınızı eğitirler. İhtiyaç ortaya çıktığında devam eden danışmanlık konusunda size yardımcı olurlar ve prosedürlerinizdeki olası değişiklikler için denek grup olarak deneyimleri ile katkı sağlarlar. 

TEKNİK DANIŞMANLAR 

Teknik danışmanlar, sıklıkla IFS ERP Uygulamaları uyarlamalarını tasarlamak üzere diğer danışmanlarımız ile birlikte çalışır. Sistemimizin nasıl yapılandırıldığı konusunda derin bir bilgi birikimine sahiptir ve bu nedenle istenilen bir kod değişikliğinin karmaşıklığını değerlendirmek gerektiğinde size danışmanlık sağlayabilir. Teknik danışmanlar, aynı zamanda eski sistemden verilerin aktarımını kolaylaştırmaya ve farklı sistemler arasında entegrasyonlar yaratmaya yardımcı olabilir. Standart sürümümüzün bir parçası olmayan ve talep edilen her tür işlev için kod yazabilirler.