Egeria /
Girginer IFS Projesi Başladı.

Girginer IFS Projesi Başladı.

Yayınlanma Tarihi

13 May 2024

Girginer IFS Projesi Başladı.

Girginer Oto Endüstri, iş süreçlerini güçlendirmek ve büyüme hedeflerini desteklemek amacıyla Egeria danışmanlığında gerçekleştirilecek IFS projesinin resmi başlangıcını yaptı. 

Projenin ilk adımı ve mihenk taşlarından olan "Kick-Off Toplantısı", 10 Mayıs 2024 tarihinde geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

Toplantıya Girginer üst düzey yetkilileri, proje ekibi ve anahtar kullanıcıları ile IFS Türkiye temsilcileri, Egeria proje ekibi ve yöneticileri katıldı. Toplantıda, IFS Projesinin kapsamı, hedef ve amaçları, çıktıları, proje ekibinin görev ve sorumlulukları vurgulandı. 3 faz olarak hedeflenen projenin canlı kullanıma geçiş planı 2025 yılı Mart ayı olarak belirlendi.

Ekip ruhunu ve işbirliğini artırmak amacıyla toplantıda pasta kesilirken, ekiplerin birbirlerini daha iyi tanıması sağlandı.

Girginer için IFS Projesi, büyüme vizyonunu ve hedeflerini desteklerken, şirketin yenilenme sürecinde önemli bir adımı temsil ediyor.

Egeria, 2007 yılından bu yana 100'ün üzerinde başarılı proje gerçekleştiren IFS Türkiye'nin ilk çözüm ortağı olarak, Girginer ERP Projesi'nde de deneyimlerini ve uzmanlığını konuşturacak.

Girginer, IFS projesi ile iş süreçlerini iyileştirmeye ve rekabet gücünü artırmaya odaklanırken, Egeria da bu süreçte güçlü bir iş birliği ve destek sunmayı sürdürecek.