Egeria /
EGERIA 2024 yılında da büyümeye devam edecek

EGERIA 2024 yılında da büyümeye devam edecek

Yayınlanma Tarihi

05 January 2024

EGERIA 2024 yılında da büyümeye devam edecek

EGERIA'nın İzmir merkez ofisi, şirketin genişleyen yapılanmasına paralel olarak yeniden düzenlendi. Bu kapsamda İzmir’in simgelerinden biri haline gelmiş Folkart Towers’ta müşterilerine hizmet vermeye başlayan EGERIA, İstanbul ofisini de genişleyen pazar ve müşteri taleplerini karşılamak üzere revize etti. İstanbul ekibinin genişlemesi ile birlikte Egeria İstanbul Lapis Han’da daha büyük bir ofiste çalışmalarını sürdürmeye devam edecek.

 

Büyüme ve yapılan değişikliklere ilişkin EGERIA Genel Müdürü İlhan Etemoğlu şunları belirtti. “Egeria olarak 2023 yılında gösterdiğimiz büyüme ve genişleme ivmesiyle, sektördeki yerimizi daha da sağlamlaştırarak önemli bir dönemece imza attık. Bu süreçte, takımımızın büyümesi ve İzmir ile İstanbul'daki ofislerimizde gerçekleştirdiğimiz değişiklikler, firmamızın gelişimi için önemli adımlar oldu. Ekip olarak, endüstriyel hayatın zorluklarına hakim olmanın yanı sıra müşterilerimize en iyi hizmeti sunma kararlılığımızı sürdürüyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız ve sürekli büyüyen uzman kadromuzla, şirketlerin dijital dönüşüm süreçlerinde katkı sağlamanın gururunu yaşıyoruz.“  

 

Etemoğlu; müşteri sayısındaki artışa ve taleplere paralel olarak dinamik ve uzman kadrosuna her yıl yeni yetenekler ekleyerek çalışan sayısını artıran Egeria'nın sektördeki varlığı ve uzmanlık alanlarının 2024 yılında da güçlenmeye devam edeceğini vurguladı.  

 

2007 yılından bu yana IFS Türkiye çözüm ortağı olarak faaliyet gösteren Egeria, endüstriyel hayatın zorluklarını bilen, 20’den farklı sektörde 100’ün üzerinde ERP projesini başarıyla yönetmiş deneyimli bir yazılım ve danışmanlık firması olarak öne çıkıyor.  

 

Egeria, uzun yıllara dayanan deneyimi ve yetkin ekibi ile Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Kurumsal Varlık Yönetimi (EAM) ve Saha Servis Yönetimi (FSM) alanlarında lider firmalardan IFS Uygulamalarının satış ve danışmanlığı konusunda öncü bir rol üstleniyor.